Обладнання для HoReCa

⦁ Ми впроваджуємо інновації у мистецтво кулінарії.

 

Метою нашої компанії є розгляд конкретних питань, надання вам ідей, порад та інноваційних рішень.

 

Розташування закладу – це 50% успіху вашої справи. А смачні страви та сервіс це інші 50%, які напряму залежать від кухні в закладі. Тому при виборі кухонного обладнання слід зупинити вибір на багатофункціональному професіональному обладнанні. Цей тип обладнання полегшує роботу завдяки автоматизації багатьох процесів, і на додаток є компактним рішенням, а також надає простір для фантазії вашому персоналу у створенні геніальних страв. 

 

Професійне обладнання для багатьох складно обрати, тому ми маємо індивідуальний підхід до розв'язання ваших питань та підбираємо усе необхідне для ресторану або готелю. 

 

horeca1

 

 

 

⦁ Пароконвектомат - серце сучасної кухні.

 

ЩО ТАКЕ ПАРОКОНВЕКТОМАТ?

 

Це незамінний багатофункціональний помічник у сучасній кухні. Наприклад, він стане у пригоді вашим кухарям при підготовці комплексного меню. Пароконвектомат – це якісне гастрономічне обладнання, яке не підведе ваш персонал за жодних обставин. 

 

Обравши професійний пароконвектомат RETIGO ви отримаєте - функціональний дизайн, продуманий до деталей, інтуїтивне управління та відмінні ізоляційні властивості (він не нагріває кухню). Крім того, пароконвектомат має й додаткові функції, як, наприклад, автоматична система миття або система економії води та електроенергії.

 

Retigo Vision – це професійне обладнання, яке дозволить здійснювати більшість технологічних процесів на невеликому просторі та зможе замінити відразу кілька традиційних кухонних пристроїв. У пароконвектоматі Retigo можна приготувати майже всі страви, починаючи сніданком, обіднім меню та закінчуючи вечерею, включно з кондитерськими виробами.

 

 

horeca2

 

 

 

 

⦁ Як обрати додаткове кухонне обладнання для сучасної кухні в ресторані, кафе чи готелі?

 

Ми пропонуємо різні рішення в залежності від ваших потреб та бюджету. 

Наприклад, вже понад 40 років група компаній Fimar Group (Італія) займається проєктуванням, розробкою, виробництвом та продажем обладнання для закладів громадського харчування та готельного бізнесу по всьому світу, включаючи запасні частини та аксесуари. Fimar Group має 5 специфічних брендів, які запропонують рішення для будь-якої потреби: Fimar, Easyline, Forcar Multiservice, Forcar Refrigeration і Forcold. 

Понад 50 000 готових до постачання виробів, 200 000 машин та запасних частин, проданих за один рік, понад 120 співробітників є частиною групи. Всесвітня присутність з 3-ма міжнародними офісами у найважливіших стратегічних регіонах світу. Усе це робить компанію Fimar Group однією з лідерів ринку серед механічного, настільного, холодильного, барного та іншого обладнання. 

Обравши обладнання Fimar (Італія) ви отримаєте готове рішення, яке прокладе вам шлях до успіху. 

 

horeca3