Хлібопекарське обладнання

Ми надаємо комплексне рішення для всіх технологічних процесів у хлібопекарному сегменті.
1

Борошномельне обладнання

Ми представляємо на ринку України борошномельне обладнання від всесвітньо відомих турецьких виробників. Завдяки власній обробці зернових культур, ви маєте можливість виробляти будь-яке борошно та слідкувати за його якістю. Ми пропонуємо млини різних типів та потужності.
2

Системи зберігання, дозування та транспортування сировини

Належне зберігання інгредієнтів, точне дозування та їх змішування, забезпечує стабільну якість кінцевого продукту. Ми проектуємо, виготовляємо та встановлюємо комплексні системи зберігання, дозування та транспортування будь-якої сировини харчової промисловості: сипучі матеріали; тверді речовини; рідини, тощо. Кожна система проектується індивідуально, під потреби замовника.
3

Процес замісу тіста

Правильний заміс тіста, безпосередньо, впливає на якість кінцевого продукту. Важливими аспектами є швидкість та інтенсивність. Ми пропонуємо обладнання світових брендів, як для маленьких виробництв так і для промислових виробників: стаціонарні тістоміси для пекарень; кондитерських та ресторанів, мобільні тістоміси для більшої автоматизації процесу; індустріальні лінії для промислових виробників.
4

Процес поділу та формування тіста

Процесу ділення та формування забезпечує стабільну якість, вагу та зовнішній вигляд кінцевого продукту. Також завдяки даному обладнанню зменшується кількість задіяних людей, та усі із цим пов’язанні ризики. Ми пропонуємо напівавтоматичне обладнання та автоматизовані індустріальні лінії.
5

Випічка

Кожен продукт потребує свій тип випікання. Ми пропонуємо усі види професійних печей: ротаційні печі, подові печі, конвекційні печі; модульні печі, тунельні печі, автоматизовані лінії випічки.
6

Охолодження

Охолодження продукції є однією з найпоширеніших завдань в хлібобулочній та кондитерській промисловості. Воно може продовжити термін зберігання, при цьому абсолютно не впливаючи на їх смакові якості. Ми спроектуємо та підберемо агрегати виключно під вимоги вашого підприємства.
7

Процес нарізання та пакування

Нарізання та пакування хлібобулочних виробів з кожним днем ​​все більше затребуваний покупцями. Це зручно та гігієнічно. Ми пропонуємо варіанти як напівавтоматичних так і автоматичних ліній.